25 Ağustos 2013 Pazar

WEBSİTE NASIL KURULUR? | 1 HOSTLA SINIRSIZ SİTE KURMAK

WEB SİTESİ KURMAK KOLAYDIR EĞER KURMAYI BİLİYORSAN!!!
Siz de bir Web Sitesi kurmak istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz?Burada aradığınızdan fazlasını bulacaksınız!!!


Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Web sitesi kurmanın çok çeşitli yolları vardır,bazıları aylarını yıllarını verip kodlama ve tasarım öğrenip site kurar,kimi otomatik yazılımlar satın alarak site kurar,kimileri web tasarımcılara yüzlerce hatta binlerce TL ödeyerek site sahibi olurlar,bizim gibileri ise internetin olanaklarından faydalanarak dünyanın en kaliteli sitelerini dünyanın en kolay yöntemiyle hiç ücret ödemeden kurarlar!

Siz Hangi Gruptasınız?

Ya dünyanın en kaliteli sitelerini sadece birkaç adımda kurmak mümkün olsaydı? Hemde hiçbir tasarım ve kodlama bilgisine gerek kalmadan! Eğer sizde dünyanın en kaliteli sitelerini dünyanın en kolay yöntemiyle kurmak isterseniz,ortak bir noktamız var demektir! Site Kurmanın çok kolay bir yolu varken neden tasarımcılara binlerce TL ödeyesiniz ki?İşte bu mantıktan yola çıkarak yüksek kalite siteleri,sadece bir kaç adımda kurmanın anahtarını sizlere sunuyoruz.
Yukarıda yazmış olduğum ‘’bizim gibiler’’ i küçümsemeyin,Türkiye’deki web sitesi sahiplerinin büyük bir oranı bu sistemden faydalanarak site kurmaktadırlar.Neden?


Bu sistemle web sitesi kurmak çok basittir. BURDAN
Bu basit sistemle ‘Bilgisayar açma-kapamayı bilen herkes’ site kurabilir.
Bu sistemle kurulan siteler,seçeneğin çok fazla olmasından ötürü en seçkin ve en kaliteli siteler olarak kabul edilmektedirler.
Bu sistemle kurulan siteler seo dostudur.Bu yüzden Arama Motorlarında çok hızlı yükselirler.
Sistem bir kez öğrenildikten sonra 1 değil istenilen kadar web sitesi kurulabilir.
İçerisinde onlarca kategori ( iş,eğitim,sanat,internet,sağlık,eğitim,spor teknoloji,müzik,chat,forum,e-ticaret,finans,adsense hazır siteler,satış ortaklığı siteleri vs.) bulundurduğu için istenilen hemen hemen her alanda site yapmak mümkündür.
Bu sistemle web site kurmak ücretsizdir.
Öğrenmesi aylar hatta yıllar alan hiçbir ‘Tasarım ve Kodlama’ bilgisi gerektirmez.
Önceden tecrübe veya teknik bilgi sahibi olmayı gerektirmez.


Peki Nedir Bu Sistem?

Peki nedir bu sistem dediğinizi duyar gibiyim! Sistemimizin adı ‘wordpress tabanlı site kurmak’.Wordpress blogaçmak için bir sistem değil miydi?Bunu wordpress bloglarıyla karıştırmayın! Bu sistem WordPress’in bizlere sunmuş olduğu ikinci bir hizmettir.Bu sistemin mantığı ise en az uğraşla en kaliteli,arama motoru dostu siteler kurmaktır.
Bu Sistemi Nasıl Öğrenebilirim?
Sizde bu sistemi kullanarak çok kaliteli siteleri en az uğraşla kurup dünyanın en kolay site kurma yöntemini öğrenmek ister misiniz?
Eğer cevabınız ‘’Evet’’ ise sizi uzun uğraşlar sonucunda oluşturmuş olduğumuz ‘Web sitesi Kurma Rehberi’ile tanıştırmak isteriz!.Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

0 yorum: