29 Ocak 2014 Çarşamba

ARTIK İŞ ARAMAYIN!!!

İş mi Arıyorsunuz ? ARAMAYIN…

İnternette sermayesiz olarak yani hiç para harcamadan kendi işinizi kurun.

Nasıl mı ?

Evinizde bilgisayarınızın başında çalışın. Bedeninizle değil aklınızla para kazanın.

Geç kalmadınız ! Daha herşey yeni başlıyor. Çok kısa zamanda Türkiye’de pek çok internet girişimcisinin ilgisini çekmeyi başaran Affiliate Marketing ile herkes internetten kazanç sağlayabilir. Google’ı kullanarak başkalarının ürünleri binlerce kişiye tanıtarak evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.
Ülkemizde de internetten alışveriş çılğınlığı artık önüne geçilemez bir trend olmuş durumda. Bankaların sunmuş olduğu sanal kredi kartı hizmeti ve alışveriş sitelerinin kapıda ödeme sistemlerinin başlaması ve bir çok ürünün internette daha ucuz olmasıyla birlikte internetten alışveriş her geçen gün daha da artıyor. Tabiki bu durum beraberinde bir çok insana yeni iş kapılarını aralıyor.
Başkalarının ürünlerini internette tanıtarak, %50′ye varan komisyon kazanın.
Affiliate Marketing sistemi ile herkes internetten para kazanabilir. Sadece bir bilgisayar ve internet yeterlidir. Bağlı kaldığınız bir yer yoktur. İnternetin olduğu heryerden çalışabilirsiniz. Bu sistemde amaç satıcı ile alıcı arasında köprü oluşturmak yani aracı olmaktır. Arama motorları içerisinde Türkiye’de %95 lik bir pazar payına sahip Google’ın büyük potansiyelini kullanarak, başkalarının ürünlerin internet üzerinden pazarlayarak para kazanabilirsiniz.
Bir site kurmanız şart değil. Affiliate Marketing sistemini kullanarak ücretsiz makale sitelerinde seçtiğiniz ürünleri tanıtan makaleler yazarak ta evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Bildiğimiz pazarlama şeklinden farklı olarak internetteki pazarlamada siz müşterinin ayağına değil müşteri sizin ayağınıza kadar geliyor.
Şehrin en işlek caddesinde bir mağazanız olduğunu düşünün. Mağazanızın önünden her gün milyonlarca insan geçseydi ne olurdu? İşte internet böyledir. Bir anda binlerce, hatta milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. İnsanlar hergün google aracılığı ile birşeyler arıyor. Sizde bu pastadan payınızı almak istemez misiniz? Bunun farkedenler kazanıyor, kazanmaya devam edecek. Türkiye’de pek bilinmediğinden, GooMass yazarları gibi ilk başlayanlar çok kazanacaktır.
Avrupanın ünlü evden para kazanma sistemi olan Affiliate Marketing (internette ürün tanıtımları ile komisyon kazanma) sistemini Türkiye’de uygulayan GooMass yazarları, türkçe’ye satış ortaklığı olarak çevirebileceğimiz bu sistemi hem kendileri uyguluyor hem de bunun eğitimini veriyor. Hürriyet’in haberine göre geleceğin en popüler internetten para kazanma yöntemi olan bu “kazan ve kazandır” mantığı müştiş bir hızla yayılmakta.
Bu kadar hızlı yayılmasının sebebide hem ürün sahipleri tarafından hem de evde boş zamanı çok olan kişiler tarafından çok avantajlı olmasıdır. İngilizce öğretmenliği mesleğini bırakıp sadece bu iş ile para kazanmaya başlayan GooMass yazarları, Türkiye’de ki işsizlik sorununa önemli ölçüde çözüm olabileceğini savunuyor. GooMass Türkiye’deki ilk ve tek internetten para kazanma eğitimi veren bir bir set. Detayları öğrenmek için videoya tıklayın.

0 yorum: