11 Eylül 2013 Çarşamba

YOUTUBEDAN PARA KAZANMA | SIK SORULANLAR

Video yükleyerek para kazanmak için Youtube Para Kazanma Rehberi olan Youtube Akademisi ile kolay ve eğlenceli biçimde para kazanabilirsiniz.Para Kazanmak için bir web sitesine de ihtiyacınız yok. Evinizden iş yerinizden kolayca yapılabilir.


youtube
Bu işe Nasıl Başlayacağım?

Cevap: Youtube Akademisi ile size adım adım yapmanız gerekenler öğretilmektedir.Videoları nereden bulacaksınız, Ne sıklıkla video ekleyeceksiniz,Nasıl düzenleyeceksiniz, Hesap Ayarlarınızı nasıl yapacaksınız, Nasıl yükleyeceksiniz vb. bir çok konuda elinizde hazır bir rehber olacaktır.
Youtube dan para kazanma yolları nelerdir?


Cevap: Youtube u çoğumuz sadece video izlediğimiz bir site olarak düşünmekte halbuki Youtube , GOOGLE ile birlikte dünya çapında bir şirkettir. Youtube, size eklediğiniz videolar için izlenme oranlarına göre ödeme yapmaktadır.Ayrıca Youtube un ödemesi haricinde de eklediğimiz videolar ile bir çok para kazanma yöntemi uygulanabilmektedir.
Youtube da biriken paralarımı görebilecek miyim ve ödememi nasıl alacağım? Cevap:
Youtube un size özel paneli üzerinden eklediğiniz videolarla ilgili istatistikleri ve kazançlarınızı görebileceksiniz. Ayrıca her ay sonunda düzenli olarak banka hesabınıza ödemenizi alacaksınız.
Benim videolarımı niye izlesinler?

Cevap:
Evet haklısınız Youtube üzerine eklenen binlerce video arasından neden sizinkileri izlesinler diye düşünebilirsiniz Ama Youtube Akademisi ile böyle bir sorununuz kalmamaktadır. Youtube Akademisinde anlattığımız video izlenimlerini artırma yöntem ve taktikleri ile eklediğiniz videolar yüzbinlerce kişi tarafından izlenecektir.
Not:
Bu işi öğrenciler, emekliler, çalışanlar, ev hanımları, part time çalışmak isteyenler,bilgisayar veya akıllı cep telefonu, ipad gibi cihazı olup internete bağlanabilen herkes yapabilir.
Düşünün!
Eklediğiniz bir video izlendikçe siz uyurken tatildeyken mesaide çalışıyorken bile size ömür boyu otomatik olarak para kazandırmaya devam edecektir.  TIKLA ERİŞ

0 yorum: